شرکت سهند پارس
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
شرکت سهند پارس شرکت سهند پارس logo-samandehi
پرش به محتوا
خانه » اخبار » شرکت ورزشی

شرکت ورزشی

شرکت ورزشی | شرکت ورزشی سهند
شرکت ورزشی سهند

شرکت ورزشی

در عصر حاضر صنعت ورزش وسعت زیادی پیدا و مشاغل زیادی را ایجاد کرده است ، بدیهی است که هرچه سازمان یا جامعه ای بزرگ باشد نیاز های آن افزایش یافته و از تنوع بیشتری برخودار میشود که با تغییر نگاه از زاویه دیگر می توان این گونه مشاهده نمود که فرصت هایی به وجود آمده است و با به چنگ آوردن این فرصت ها هم شغلی جدید ایجاد می شود و هم گوشه ای از این نیاز ها را برطرف می کند.در دنیای ورزش هم این رویه در جریان است ، ورزش های زیادی هم راستا با افزایش جمعیت به وجود آمده و مخاطبان زیادی را به طرف خود کشانده است و این نیازمند خدماتی از قبیل آموزش ، فروش تجهیزات ، ایجاد و مدیریت مکان و محل ، نظارت بر کیفیت و اجرا و همچنین تولید محتوای آموزشی و … می باشد . بر این اساس شرکت هایی در صنعت ورزش به وجود آمده است و بطور گسترده تر خدماتی در این رابطه ارائه می دهند ، شرکت ورزشی بسته به جمعیت ، امکانات و علایق جامعه خدمات متفاوتی را عهده دار هستند در برخی نواحی از قبیل شهر مشهد که شهری زیارتی-توریستی است ، موسسه ها و شرکت های ورزشی خدماتی چون آکادمی های ورزشی ، خدمات شنا و غریق نجات ، خدمات ماساژ و همچنین دوره های اموزشی وکارگاه های تغذیه و کنترول وزن را ارائه می دهند.لازم به ذکر است شهر مشهد بخاطر بزرگی و خدماتی که برای یک زائر یا توریست اهمیت دارد ماساژ است.

شرکت ورزشی سهند

در اواخر سال ۱۳۹۸ با را اندازی سایتی در قالب فروشگاه فایل های آموزشی درسی  به طور جدی استارت خورد ، البته ایده اولیه در خرداد ماه ۱۳۹۴ به وجود آمد و مدیر شرکت با ارائه وبلاگی اقدام به فروش فایل و ارائه خدامات رایگان آموزشی نمود. در حال حاضر این شرکت فعالیت های آموزشی ، فرهنگی و اجتماعی ، تجاری و تحقیقاتی را به صورت حضوری و غیرحضوری (تلفنی، اینترنتی) انجام می دهد. این خدمات شامل:
فروشگاه اینترنتی فایل آموزشی مجازی و تجهیزات ورزشی ، برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی ،کاریابی ورزشی و مشارکت در فروش (برچسب) و فریلنسر ورزشی و چندین بخش در دست ساخت است . شرکت ورزشی سهند کار خود را یک نفر آغاز و هم اکنون ۵ عضو به طور مستقیم و چند عضو به طور غیرمستقم دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.