تست خم شدن به جلو – حرکات اصلاحی در قالب فایل PDF

تست خم شدن به جلو - حرکات اصلاحی

<

تست خم شدن به جلو

تست خم شدن به جلو – حرکات اصلاحی در قالب فایل PDF

کمر درد یکی از  شایع ترین اختلالات سیستم عضلانی – اسکلتی است ، عضلاتی که در پشت کمر شما قرار گرفته اند نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت و کیفیت زندگی شما ایفا می‌ کنند.

این عضلات، عنصر مهمی در فعالیت فیزیکی ورزشکاران، قرار گیری بدن در حالت و راستای صحیح و زندگی بدون احساس درد هستند. با توجه به اهمیت زیاد این مفاصل در بدن، کوتاهی است اگر آنها  را نادیده بگیرید و به اندازه کافی آن‌ها را تقویت نکنید.قسمت پایینی از ستون فقرات یا همان کمر، بیشترین میزان از وزن بدن را بر روی خود تحمل می‌ کند، داشتن ستون فقرات با ثبات و عضلات قوی در کمر موجب می‌ شود . فشار وارد شده به پایین کمر و لگن کاهش پیدا کرده احتمال بروز درد و آسیب کمتر شود.

تست خم شدن به جلو

  کشیدگی عضلات یا تاندون‌ها یا رباط‌ها و بیرون زدگی دیسک کمر (دیسک کمر ) می‌ توانند موجب درد کمر شوند. اگر آسیب‌های عضلانی یا سایر آسیب‌ها به خوبی درمان و بازتوانی نشوند می‌ توانندT موجب ناتوانی کلی بدن و بدشکلی ستون فقرات و دردهای مزمن شوند، در این حالت همچنین شخص بسیار مستعد بروز آسیب مجدد است. اصلی ترین اقدام برای پیشگیری از بروز درد و آسیب‌های مجدد ستون فقرات، تقویت عضلات کمر لگن و شکم است.
تست خم شدن به جلو – حرکات اصلاحی

 افزایش انعطاف پذیری بدن و انعطاف پذیری بدن یک موضوع بسیار مهم برای سلامت عمومی بدن و مخصوصا مفاصل شماست. تمرین های کششی و آمادگی عضلات دو موردی هستند، که با بهبود انعطاف پذیری ضمن افزایش دامنه حرکاتی بدن و افزایش سرعت و عکس العمل شما، از بسیار ی از مشکلات سلامتی در ناحیه عضلات و مفاصل جلوگیری میکند.

هدف از این تست خم شدن به جلو – حرکات اصلاحیT ارزیابی انعطاف پذیری عضلات پشت و همسترینگ ها می باشد، بسیاری از تمرینات می‌ توانند به افزایش قدرت ستون فقرات و انعطاف پذیری عضلات پشت کمک کنند، و مقاومت تاندون‌ها و رباط‌ها را بالا ببرند . این تمرینات نه تنها بر روی عضلات کمر متمرکز هستندT بلکه شامل عضلات شانه، شکم، کشاله ران و لگن نیز می‌ شوند.

مواردی بحث شده در این فایل:

  • نحوه اجرای تست همراه با تصویر
  • ناهنجاری های قابل ارزیابی در این تست
  • عدم طبیعی بودن طول همسترینگ ها
  • راه های بهبود و افزایش طول همسترینگ
  • فلکشن غیر طبیعی ستون فقرات
  • راه های بهبود فلکشن غیر طبیعی
  • در حالت طبیعی

برای دریافت از دکمه پایین استفاده نماییدحجم: ۴۰۷ کیلوبایت
در کانال تلگرام مارا همراهی کنید(ورودبه کانال)
صفحه اینستاگرامی ما را دنبال کنید(ورود به صفحه)

دسترسی آسان به موارد مدنظر با جستجو در سایت از قسمت کناری بالا سمت چپ همین صفحه

6 دیدگاه دربارهٔ «تست خم شدن به جلو – حرکات اصلاحی در قالب فایل PDF»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *