شرکت سهند پارس
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
شرکت سهند پارس شرکت سهند پارس logo-samandehi
پرش به محتوا
خانه » اخبار » برنامه غذایی آنلاین

برنامه غذایی آنلاین

برنامه غذایی آنلاین - سهند پارس

برنامه غذایی آنلاین

آیا تا کنون فکر کرده اید در طول شبانه روز با توجه به فعالیتی که انجام می دهید به چه مقدار کالری نیاز دارید؟ یا این که چه مقدار از این کالری را پروتئین ها ، کربوهیدرات ها و چربی ها به وجود می آورد؟ متخصصان تغذیه و ورزش با ارائه شیوه هایی نوین با هدف بهبود سلامت و کنترل وزن ایدال. خدمتی ارائه داده اند تا همه افراد به سادگی  بتوانند از آنچه در سوخت و ساز بدنشان می گذرد مطلع و بهترین رژیم غذایی را داشته باشند ، بدین منظور ارائه سیستم طراحی برنامه غذایی آنلاین با ساده ترین شکل ممکن و کمترین میزان زمان و هزینه برای شما عزیزان محیطی فراهم کرده است تا با استفاده از آن بتوانید برای خود برنامه غذایی طراحی کنید.
از آنجا که ما بر این باور هستیم که هرکس مهندس بدن خود می باشد و مزاج و سلیقه هر کس متفاوت و مختص خود وی بوده . بر آن شدیم تا حد امکان شیوه طراحی برنامه غذایی آنلاین را ساده و بر عهده خود نفر واگذار کنیم. هر چند در این سیستم هیچ سختی در انجام محاسبات اولیه یعنی تعیین میزان کالری در حالت استراحت ، کالری مورد نیاز روزانه با توجه به فعالیت شما ، میزان پروتئین ، کربوهیدرات و چربی بر دوش کاربر نبوده و خود سیستم با توجه به اطلاعات اولیه ای که به طور صحیح وارد خواهید کرد به صورت اتوماتیک برای شما انجام می دهد.

این اطلاعات به صورت دقیق و تفکیک شده می باشد یعنی میزان پروتئین ، چربی و کربوهیدارت در هر یک از وعده های صبحانه – میان وعده اول – نهار – میان وعده دوم – شام – قبل و بعد تمرین مجزا شده است. کاربر می تواند با توجه به این اطلاعات و با توجه به جدول ارزش مواد غذایی که رایگان در پنل کاربری بارگذاری شده اقدام به ارائه برنامه غذایی آنلاین نمایید.

جدولی که در اختیار شما قرار می گیرید ارزش غذاییِ (کالری، پروتئین ، چربی و کربوهیدارت) ۸۰ ماده غذایی را به صورت جداگانه در ۱۰۰ گرم وزن نشان می دهد تا بتوانید با توجه به اطلاعات بدن خود یک برنامه غذایی مناسب تهیه کنید. البته در این سیستم خدمت دیگری ارائه شده است و آن این است که کاربری برای هر یک از اطلاعاتی که سیستم در اختیارش می گذارد (هر بار خرید) اجازه یک بار ارسال درخواست برنامه غذایی برای متخصصین ما را دارد و حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد از ارسال درخواست برنامه غذایی متناسب با اطلاعات کاربر ، تهیه و در سیستم قابل مشاهده خواهد بود.

برنامه غذایی آنلاین - سهند پارس

از آن جا که این برنامه غذایی برای یک هفته است و با گذشت ۷ روز میزان وزن و سطح فعالیت تغییر خواهد کرد باید اطلاعات اولیه کاربر یعنی قد و وزن و … را هر هفته دوباره وارد و برنامه جدید آماده نمایید تا به صورت کاملا حرفه ای و منظم به هدف مورد نیاز برسید. شیوه کار این سیستم به این صورت است که با توجه به نسبت قد و وزن (BMI) میزان چاقی و یا کمبود وزن شما را تشخیص و به طور اتوماتیک در جهت مناسب نمودن وزن شما با توجه به سن و قد حرکت می کند.این شیوه مناسب ترین روش برای تعادل وزن و بهبود سلامت می باشد هر چند داشتن جسمی سالم نیازمند صبر و استمرار است.

 در برنامه غذایی آنلاین  دو بخش کاربردی برای شما به وجود آورده است یک قسمت سایزگیری که هر چند به دلخواه می توانید سایز اندام های چون بازو ، باسن ، شکم ، وزن و … را وارد نمایید و با توجه به تاریخ سایزگیری قبلی میزان تغییر را مشاهده نمایید . بخش بعدی ارسال درخواست است که برای امور مالی ، تهیه برنامه غذایی مجزا از سیستم , تهیه برنامه تمرینی و همچنین مشاوره طراحی شده است .

برای مشاهده و استفاده حتی یکبار از این سیستم می توانید اینجا کلید کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.